Öteki Yarım Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı

Yazar: bilgi denizi Tarih: 14:33 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Öteki Yarım Dizisi Fragmanı, Öteki Yarım Dizisi Fragmanı çıktı mı, Öteki Yarım Dizisi İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç, Öteki Yarım Dizisi Konusu, Öteki Yarım Dizisi Oyuncuları, Öteki Yarım Dizisi Oyuncuları kimler, Öteki Yarım Dizisi özeti, Öteki Yarım Dizisi şarkısıÖteki Yarım Dizisi Oyuncuları Fragmanı Özeti ve konusu dizisitemiz.com da sizlerle olacak. Atv de yayınlanacak olan yeni dizi Öteki Yarım Dizisi Oyuncuları kimler fragmanı çıktı mı? Dizinin konusu, ikiz çocukları olan çift, yıllar önce ayrılmıştır. Kızlardan biri annede, diğeri babada kalmıştır. Baba, kızını kendi bulunduğu çevreye uygun olarak yetiştirmiştir.


Öteki Yarım Dizisi Oyuncuları : NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in olduğu, başrollerini İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç’ın paylaştığı ‘‘Öteki Yarım’’ dizisi çok yakında atv’de izleyiciyle buluşacak!


Öteki Yarım Dizisi Konusu: Daha muhafazakar bir kesimden gelen annenin yanında yetişen kız ise tesettürlüdür. Birbirinden son derece farklı yaşam kültürleri içinde yetişen ikiz kardeşler, bir alışveriş merkezinde tesadüfen tanışırlar. Şimdi önlerinde bir hedefleri vardır. Anne ve babalarını yeniden bir araya getirmek…

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder