Aşkın Bedeli 133.Bölüm Özeti (20 Mart 2014 / Star Tv)

Yazar: bilgi denizi Tarih: 14:53 Kategori: Yorum: Yorum Yap


Aşkın Bedeli, Aşkın Bedeli 133.bölüm, Aşkın Bedeli 20 Mart perşembe, Aşkın Bedeli 20.03.2014, Aşkın Bedeli günlük dizi, Aşkın Bedeli haftaiçi, Aşkın Bedeli özeti, Aşkın Bedeli star tv


Aşkın Bedeli 133.Bölüm 20 Mart 2014 Fragmanı ve Tüyoları Sitemizde Bulabilirsiniz... Sitemizde günlük dizilerin fragmanını düzenli olarak izleyebilirsiniz...Tür :Dizi (Dram)
Yönetmen :Canan Evcimen, Atilla Cengiz
Oyuncular :Zeynep Aydemir, Deniz Bolışık, Arda Öziri, Mert Yavuzcan
Özet :Kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık ve intikam öyküsü…

Aşkın Bedeli 127.Bölüm Özeti

Poyraz, Sedef’e çok yaklaşmış olsa da hala onun aşına gelenlerden habersizdir. Sedef, Taner’in başına diktiği Yaman isimli yeni fedaiden yardım etmesini ister; fakat Yaman geri çevirir. Poyraz, Sedef’e dair kötü hislerini geride bırakmaya karar vermiştir. Nil ise Poyraz’ı elde etme yolunda çok önemli bir adım atar.


Veda ve Ender, bir taraftan Betül’ün, diğer taraftan ise Mümtaz’ın yarattığı gerilimden kurtulmaya çalışmaktadır, Ender’in arkadaşlarının kaldığı otelde buluşmak üzere sözleşirler. Fakat Betül de aynı oteldedir…


Poyraz, Betül’ü şirketten atmak üzere dava açacaktır. Bunu öğrenen Betül, Canan’a Taner’den herhangi bir belge kalıp kalmadığını sorar. Ferhat ise tam Gülsüm’den ayrılacakken, Dicle tarafından sırtından bıçaklandığını düşünmektedir.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…
 
Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…
 

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

Aşkın Bedeli yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder