Küçük Gelin 31.Bölüm Fragmanı (13 Nisan 2014 Pazar / Stv)

Yazar: bilgi denizi Tarih: 14:20 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Küçük Gelin, Küçük Gelin 13 nisan pazar, Küçük Gelin 13.04.2014, Küçük Gelin 31.bölüm, Küçük Gelin fragmanı, Küçük Gelin stv, Küçük Gelin yeni diziKüçük gelinlerin dramı, Samanyolu TV’de ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.


Henüz 14 yaşında ve öğretmenlik hayalleri kuran Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” verilerek adım atması, büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.


Yapımcılığını Bosphorus Film Maker ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı dizinin senaryosunu ise, İki Dünya Arasında dizisinden tanıdığımız Erkan Çıplak yazıyor. Başrollerinde Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek ve Çağla Şimşek’in yer aldığı projenin koordinatörü Murat Keskin…


Küçük Gelin her Pazar akşamı Stv’de.
 
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder