Aşkın Bedeli 152.Bölüm Özeti (16 Nisan 2014 / Star Tv)

Yazar: bilgi denizi Tarih: 13:17 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Aşkın Bedeli, Aşkın Bedeli 152.bölüm, Aşkın Bedeli 16 Nisan çarşamba, Aşkın Bedeli 16.04.2014, Aşkın Bedeli günlük dizi, Aşkın Bedeli haftaiçi, Aşkın Bedeli özeti, Aşkın Bedeli star tv

Tür :Dizi (Dram)

Yönetmen :Canan Evcimen, Atilla Cengiz

Oyuncular :Zeynep Aydemir, Deniz Bolışık, Arda Öziri, Mert Yavuzcan

Özet :Kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık ve intikam öyküsü…

 

Aşkın Bedeli 151.Bölüm Özeti 15 Nisan 2014


Poyraz Murat’la ilgilenmek için, Cem’i de alarak hastaneye gider. Murat’ın durumu herkesi derinden sarsmaktadır. Aynı hastanede tedavi gören Alper ise iyileşme belirtileri göstermeye başlamıştır. Acaba Poyraz, Alper’i görecek midir?Nil’in kendisinin yerini aldığını düşünen Sedef, Yaman ve Gülnara’nın yardımıyla kaçma planları yapmaktadır. Sedef, Uğur’u da alarak Gülnara’nın annesinin yanına gidecektir. Gülnara durumu anlatmak için annesini arar ve o sırada Taner gelir. Taner her şeyi öğrenecek gibi görünmektedir.
Dicle ile evlenmeye kararlı olan Ferhat, Hayriye’den aldığı eski bir yüzüğü Dicle’ye verir. Çok duygulanan Dicle, sakladığı sırdan dolayı büyük bir sıkıntının içindedir. Dicle, geçmişiyle ilgili bu büyük sırrı Canan’a anlatırken Ferhat gelir. Ferhat, Dicle ile ilgili büyük sırrı keşfetmek üzeredir.


Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

Aşkın Bedeli yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder