10.04.2014 Arkadaşım Hoşgeldin 15.Bölüm

Yazar: bilgi denizi Tarih: 13:52 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Tolga Çevik’in 10 sezondur sahnede gerçekleştirdiği ‘Komedi Dükkanı’ gösterisi, yeni sezonda yeni ismi Arkadaşım Hoşgeldin ile ve yeni formatıyla Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor. Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenile birlikte Tolga Çevik her hafta seyircisini bambaşka yerlerde, zamanlarda ve durumlarda buluşturmaya devam ediyor. 10 Nisan 2014 akşamı ekrana gelecek olan Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm fragmanı ve özeti…Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü.
Cazgır anne Pelin Körmükçü Bu hafta Arkadaşım önce bir sitenin güvenlik görevlisi olarak hikayesine başlayacak. Yaramaz bir çocuk olan Ezgi’yi bir türlu zapt edemeyen Arkadaşım, tartışmaya Ezgi’nin cazgır annesinin de (Pelin Körmükçü) katılmasıyla daha da büyük bir çıkmaza girecek. Site toplantılarına kadar giden bu minik atışmanın sonucunda ise öyle bir sürpriz patlayacak ki kahkahalar havada uçacak!
Murat Başoğlu sahil güvenlik oluyor


İkinci yarıda ise sahnenin konuğu Murat Başoğlu. Kız kardeşi (Ezgi) ile tatile giden Arkadaşım, güneşlenmek için sahile iner. Kız kardeşine asılan kaslı, yakışıklı sahil güvenlikten hiç hoşlanmayan Arkadaşım, ikiliyi birbirinden uzak tutmaya çalışır. Fakat o esnada boğulma tehlikesi yaşayınca işler bir anda değişiverir.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder