Yazar: bilgi denizi Tarih: 14:32 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Beni Affet 540.- 544. Bölüm özeti izle, Beni Affet 540.- 544. Bölüm Tüyoları, Beni Affet 540.- 544. Bölüm videosu, Beni Affet 541.- 545. Bölüm fragmanı, Beni Affet 541.- 545. Bölüm Tüyoları, Beni Affet 542.- 543. Bölüm özet, Beni Affet 542.- 543. Bölüm Tüyoları, Beni Affet 542.- 543. Bölüm video izle, Beni Affet 542.- 543. Bölümde neler olacak14 nisan Beni Affet 542.- 543. Bölüm yorumlarını ve tüyoları Sevilen dizi 14 ve 15 nisanda starda devam edecek olan Beni Affet 540.- 541. Bölüm tüyolar ve yorumları burya eklenecektir..
Beni Affet 542.- 543. Bölümde neler olacak 


Aylardır beklediği Fırsat Cüneyt’in önüne, Bu “Hilmi” hamlesiyle çıkmıştır. Eylül’ün DNA testi yaptırdığının farkına varmıştır. İyi de “kimdir” bu testi yaptırdığı insan? Durup dururken DNA testi yaptıracak değildir ya?

“Anne, artık benim yanıma geç! Bu çocuğun babasını ortaya çıkartacağım, bana destek ol” dediğinde artık Zühre’de bu oyunun içine, oğlunun yanında yer alır. DNA testinin günü gelmiş, Cüneyt’in önünde artık engel kalmamıştır.

Cüneyt “bu” gizemli şahsı merak ederken, Eylül Cüneyt’in DNA testi için başvurduğunu bildiğini fark eder, bunun için hamle yapar ama Cüneyt bu durum için hazırlıklıdır, her şekilde bu darbeyi bir “şekilde” savuşturduktan sonra soluğunu annesinin yanında alır. .

Cüneyt “DNA” sonuçlarını almak için hamle yaptığında, Eylül’de son saniyede bunu fark eder, Cüneyt’in bunun üzerine gittiğini çözmüştür, her şeyin sonu gelmektedir ve yaptığı hamle her şeyi allak bullak edecek bir “olayı” tetikler..


“Bir kaza, herkesin hayatını kökünden değiştirecek bir süreci başlatır..”


Öte yandan Şahin Amerika’ya gitmiş, hayatını yaşamaya başlamıştır, fakat geride bir sürü soru işareti vardır. Kemal ve Bahar babalarının peşine düşerler? Şahin nerededir, durumu nedir?


Şahin’in yalanlarının tek tek ortaya çıkmaya başlaması, gerçekleri de su yüzüne çıkartacaktır. “Gitmediği” akraba ziyareti, açılmayan telefonlar, işler giderek karışmaktadır. Şahin neredir, ne işler karıştırmaktadır, Bahar ve Kemal bu maceranın peşine düşerler.


Beni Affet 540.- 541. Bölümün özeti fragmanı:  

Leyla ve Umut’un mutluluklarının üzerinde kara bulutlar dolanmaktadır. Sait’in gelmesi tüm dengeleri bozmuştur. Aşıklar kaçmakta, Sait onları kovalamaktadır resmen. Umut’un söyleme isteğine, Leyla’nın “sana bir şey yapar” diyerek karşı koyması ikiliyi kurtarmayacak gibidir. Leyla’nın karşısına Sait’in ansızın çıkması, tüm dengeleri yerinden edecektir.


Cesur bir anda ortadan kaybolan Şahin’in peşine düşer, İnci’yi bu konuda doldurmakta, Şahin’in nerede olabileceğine dair ip uçları aramaktadır..

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder