Aşkın Bedeli 142.Bölüm Özeti (2 Nisan 2014 / Star Tv)

Yazar: Unknown Tarih: 11:47 Kategori: Yorum: Yorum Yap


Aşkın Bedeli, Aşkın Bedeli 142.bölüm, Aşkın Bedeli 2 Nisan çarşamba, Aşkın Bedeli 02.04.2014, Aşkın Bedeli günlük dizi, Aşkın Bedeli haftaiçi, Aşkın Bedeli özeti, Aşkın Bedeli star tvTür :Dizi (Dram)
Yönetmen :Canan Evcimen, Atilla Cengiz
Oyuncular :Zeynep Aydemir, Deniz Bolışık, Arda Öziri, Mert Yavuzcan
Özet :Kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık ve intikam öyküsü…

Aşkın Bedeli 142.Bölüm Özeti


Betül’ün açtığı davanın düştüğünü öğrenen Poyraz, olayı araştırmaya başlar. Mümtaz’ın işin içinde olduğunu bilmeyen Poyraz, dosyada bir tuhaflık yakalamıştır. Poyraz, Betül ve Mümtaz’ın işbirliğini çözebilecek midir?


Sedef bütün yaşadıklarını düşünerek kendi imkânlarıyla kaçmaya karar verir. Yaman ve Gülnara’ya da açık etmeden bir plan yapar. Konsomasyona çıkmayı kabul eder ve kuaföre gitmek istediğini söyler. Burmalı Asiye ile birlikte kuaföre giden Sedef, kaçıp bütün yaşadıklarını geride bırakabilecek midir?


Cem’in değiştiğini gören Dicle ve Canan, kaza olayını Betül’e anlattıkları için pişman olurlar. Fakat Cem, Mümtaz’ın anlattıklarının da etkisiyle gerçek yüzünü yeniden gösterir ve Özge ile büyük bir kavga eder. Mümtaz’ın Cem’in üzerindeki etkisi yeniden ortaya çıkmış gibi görünmektedir.


Betül, Havva’ya yakın davranarak onun güvenini kazanmanın peşindedir. Veda ve Ender’i ayırmak isteyen Betül, amacına ulaşacak önemli bir bilgiye sahiptir artık. Ender ve Veda için zor günler başlamak üzeredir.


Aşkın Bedeli 143.Bölüm de Nil, Poyraz’a kendini affettirmek için evde akşam yemeği hazırlamak ister. Ender’in yardımıyla bunu başaran Nil ve Poyraz baş başa akşam yemeği yerler. Çift gecenin sonunda oldukça yakınlaşırlar. Poyraz ve Nil ilişkilerinde büyük bir aşama kaydedecek gibi görünmektedirler.


Aşkın Bedeli 142.-144. Bölümde neler olacakCanan ve Dicle Haşmet’e para verdiklerini itiraf edince, Ferhat’tan hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşırlar. Veda’nın partisine katılan Ferhat en sonunda Gülsüm’le ayrılık konuşması yapar. Ferhat’tan ayrılmayı kabullenmek zorunda kalan Gülsüm intihar eder. Ferhat’ı oldukça zor günler beklemektedir.


Aşkın Bedeli 143.Bölüm 3 nisan


Veda reçel örneklerini tanıtacağı küçük bir parti düzenler. Herkesin katıldığı bu partide, Ender ve Veda’nın tadını kaçırmak için elinden geleni yapan Betül başarılı olabilecek midir ? Canan ve Dicle Haşmet’e para verdiklerini itiraf edince, Ferhat’tan hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşırlar. Veda’nın partisine katılan Ferhat en sonunda Gülsüm’le ayrılık konuşması yapar. Ferhat’tan ayrılmayı kabullenmek zorunda kalan Gülsüm intihar eder. Ferhat’ı oldukça zor günler beklemektedir.


Aşkın Bedeli 143.-145. Bölüm özeti 


Gülnara’yı konsomasyona çıkaracaklarını öğrenen Sedef, durumu Yaman ve Gülnara’ya anlatır. Taner ve Burmalı Asiye karşısında sıkışan üçlü çıkış yolu arar. Yaman ve Sedef’in gösterdiği büyük bir tepki sonucu, Burmalı Asiye Yaman’ı işten atar. Yaman, Gülnara ve Sedef’ten ayrılmak zorunda kalacak gibi görünmektedir.


Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…
 
Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…
 

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

Aşkın Bedeli yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder